Toeta

Ansambel Floridante annab aastas ca 20 kontserti, millest festivalikutsete kõrval moodustavad suure osa omakontserdid ehk sellised kontserdid, mis me ise MTÜ Floridante alt korraldame. Ühe kontserdiprojekti korraldamine maksab koos saaliüüri, pillide transpordi ning väikese reklaamikampaaniaga ümmarguselt €1000.- Sellele lisanduvad esinejate tasud. Tõenäoliselt ei saa me piletitulust kõike kulusid kaetud.

REKLAAMI! Vahest on Sul midagi, mida meil ei ole? Näiteks mikrobuss, millesse mahub klavessiin ja neli muusikut, et sõita Tallinnast Tartusse? Või müüb Su firma suupisteid või kergeid jooke, mida pakkuda lava taga või publikule? Või tahaksid hakata ühe terve produktsiooni või selle osaliseks vaderiks? Sul on võimalus mõtestatult ja otse toetada Eesti kultuuri ning näidata ennast meie publikule, kelleks on valdavalt haritud naine vanuses 25-55. Kui diskreetsed reklaamivõimalused kontserdisaalis / plakatil / kavalehel Sind kõnetavad, siis võta ühendust Saalega.

SPONSORLUS. Tahaksid lihtsalt märkamatult luhvtidada oma sajalisi? Annetusi saab teha SEB pangas asuvale arveldusarvele EE661010220240488223 (MTÜ Floridante). Hea meelega sõlmime pikemaajalisi sponsorlussuhteid, et tuua Eesti lavadele rohkem nimekaid muusikuid välismaalt ja tõsta aastast omakontsertide arvu. MTÜ Floridante on kantud tulumaksusoodustustega MTÜ-de nimekirja, seega saab annetuse teatud määras maha arvata oma maksustatavast tulust (füüsiline isik), sotsiaalmaksuga maksustatavast väljamakse summast või eelmise aasta kasumist (juriidiline isik). Küsi lisa oma raamatupidajalt või Saalelt.